Po raz kolejny na allegro.pl ruszyły aukcje charytatywne [ARTUREK].

Przypominamy, iż większość wystawionych przedmiotów – przede wszystkim te najcenniejsze – są podarunkiem od Przyjaciół, Koleżanek i Kolegów oraz wielu życzliwych nam ludzi, za co przeogromnie dziękujemy.

Na pierwszy ogień „poszła” oryginalna piłka futbolowa Adidasa z podpisami piłkarzy rozgrywający swój zwycięski mecz z Danią na PGE Arena. Prezent ten ufundowały Dzieci z Tczewskiego Domu Dziecka wraz z Panią Dyrektor i Opiekunami.

Dodatkowo na kolejnych aukcjach pojawiła się koszulka z podpisami byłych gwiazd Reprezentacji RP (też za sponsorowane przez ww wymienionych) oraz „gadżety kibicowskie” – nakrycia głowy (3 rodzaje) i getry.

Wszelkie środki uzyskane ze sprzedaży przedmiotów zasilą konto Arturka w Fundacji Złotowianka w Złotowie (mieści się w budynku Centrum Rehabilitacji Zabajka 2) i zostaną spożytkowane tylko i wyłącznie na rehabilitację syna – nie ma innej możliwości akceptacji wydatków, jeśli nie spełnią one surowych wymogów prawnych i zasadności pomocy dla podopiecznego.

Jak ważna jest ciągła praca Arturka, można zaobserwować po jego ewoluowaniu w ciągu historii trwania tej strony www.arturek.net. Zmiany jakie zaszły w Jego życiu, wzrost i udoskonalenie umiejętności napawa nas sukcesem, który jest wynikiem ciężkej pracy Arturka, ale dostęp do dodatkowych możliwości w dużej mierze finansowany jest z zewnętrznych źródeł.

Zapraszamy do licytacji.

LINK: Polska Gola!!!

Dodaj komentarz
Side bar