art

Bosy Biegacz
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sebastian Rosa
sobota, 18 marca 2017 21:30

Wczoraj odwiedził nas niezwykły gość  - Paweł Mej - wspaniały zawodnik i przede wszystkim cudowny człowiek. Dusza towarzystwa, wiecznie uśmiechnięty, szerzej znany jako Bosy_Biegacz.

Paweł biega od 10-ciu lat, w tym roku będzie ta okrągła rocznica. Na Jego koncie jest 88 maratonów, a nie liczymy pomniejszych zawodów. Jutro znów biegnie w Gdyni - oczywiście na boso - tym razem 20km. Jak sam mówi "W nogach mam 10450 km". To naprawdę imponujące i jest z pewnością motywacją dla wielu niezdecydowanych biegaczy.

Jako człowiek jest ... wulkanem. Śpiewa, opowiada anegdoty, kawałami sypie jak z rękawa... Chociaż sam nie żyje jak krezus, pomaga innym potrzebującym. Przez swoją pasję i zaangażowanie stał się bardzo rozpoznawalny, stąd Jego wizyty w mediach publicznych i prywatnych. Próżno lecz  szukać w Nim "gwiazdorzyny", na szczęście pozostał sobą.

Arturek polubił Go o pierwszego spotkania, a to nie jest takie łatwe, bo jak widzicie Paweł ma wąsy, a nasz Królewicz ich się boi ;)

Paweł pewnie jutro ponownie będzie ostatni, jak to było dotychczas, ale przez tą miłość do biegania zaskarbił sobie rzesze fanów. Trzymamy kciuki!

ps. I fanek :)

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com