art

Zbieramy plastikowe nakrętki cd
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sebastian Rosa
piątek, 10 lutego 2012 19:04

Dzięki Wam udało nam się zebrać naprawdę pokaźną ilość nakrętek, które magazynowane są w pomieszczeniu   gospodarczym - 2 duże worki budowlane. Przypominamy, iż akcja ta trwa nadal i trwać będzie, więc odkładajcie nakrętki i przekażcie jej nam. Z przyjemnością podjadę osobiście, aby je odebrać.

Akcje tą prowadzą również Lwy Północy i Kibice Razem.

Zebrane nakrętki nie tylko zapewnią środki na finansowanie rehabilitacji, a także wpłyną na ochronę środowiska. Firmy recyklingowe zakupione zakrętki przerabiają na surowiec wtórny (plastikowy granulat), który następnie jest przetwarzany przez producenta na nowe zakrętki, opakowania, rury PCV czy obudowy komputerów. Zbierając nakrętki mamy pewność, że nie wylądują one na składowisku albo, co gorsza, w lesie.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
 
25.02.Aukcje
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sebastian Rosa
niedziela, 05 lutego 2012 22:05

Dziękujemy Wszystkim, którzy brali udział w II aukcji zorganizowanej dla ARTURKA. Gratulujemy Zwycięzcom.  ps. Ponieważ od piątku przebywałem na turnusie z Arturkiem, teraz dopiero analizuję pocztę email i allegro.pl Proszę zgłaszać wszelke pytania pod nr 728345543.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
 
Urodziny - 2 lata Arturka
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ania Rosa
niedziela, 29 stycznia 2012 20:57

W sobotę organizowaliśmy naszemu Królewiczowi przyjęcie urodzinowe, 30.01.2012 skończy drugi rok życia. Odświętnie przystrojone pokoje, wystawne dania i znamienici goście - to w skrócie ;) Była fajna zabawa. Przy takich okazjach jest czas także na "dorosłe" spotkania, więc skrzętnie z tego skorzystaliśmy. Kolejną okazją do świętowania były 33-letnia rocznica urodzin Ojca_Chrzestnego, ŁUKASZA. Raz jeszcze życzymy wszystkiego dobrego. Szkoda, że tak szybko musieli nas opuścić. Arturek wraz z Julką wytrzymali do "późnych" wieczornych godzin. Padnięci, ale mamy nadzieje, że szczęśliwi z przeżytych wrażeń i doznanych emocji. Po zebraniu dokumentacji fotograficznej, w galerii ukażą się zdjęcia ;) STO LAT SYNKU

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
 
Aukcje allegro.pl - podsumowanie pierwszej odsłony
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sebastian Rosa
poniedziałek, 23 stycznia 2012 18:09

Wczoraj /niedziela/ krótko przed 24:00 wylicytowano czapkę DFLG i był to ostatni przedmiot w pierwszej aukcji {ARTUREK_CHARYTATYWNIE]. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz przede wszystkim ofiarodawcom, dzięki którym mogliśmy oferować tyle wspaniałych przedmiotów. Uzyskane wpływy pozwolą nam kontynuować rehabilitacje Arturka i za to jesteśmy wszystkim bardzo wdzięczni.

Łączna kwota przekroczyła 3300,00 zł. Najbardziej emocjonująca “potyczka licytacyjna” miała miejsce przy sprzedaży szalika LGFT z 1996 r. Sytuacja zmieniała się co minutę i ostatecznie zakończyła na kwocie 430,00 zł, co jest ewenementem w skali kraju. Najwyższą cenę (450 zł) i najwięcej ofert (12) uzyskała koszulka meczowa Vytautasa Andriuskieviciusa.

Zwracamy się z prośbą o informację dotyczące dokonanych wpłat na email, gdyż fundacja księguje je ręcznie i nie od razu widzimy środków na koncie.

Pragnę również poinformować, iż wylicytowana piłka extraklasy z podpisami piłkarzy, ofiarowana przez Dzieci i Personel z Domu Dziecka w Tczewie zostanie ponownie wystawiona do sprzedaży – decyzja zwycięscy licytacji ;) Obecnie można zapoznać się z nową ofertą do czego zachęcamy http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23940863

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
 
Pierwsze aukcje zakończone
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sebastian Rosa
poniedziałek, 16 stycznia 2012 10:30

W dniu wczorajszym zakończyły się dwie pierwsze aukcje [ARTUREK_CHARYTATYWNIE] Gratulujemy i dziękujemy za pomoc. Prosimy o kontakt zgodnie z emailem, w celu potwierdzenia zapłaty i ustaleń dotyczących wysyłki towaru. Domku dla lalek i szalika Dzierzgoń już nie ma w ofercie, lecz to nie koniec. Zapraszamy na pozostałe aukcje http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23940863

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
 
Aukcje ruszyły
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sebastian Rosa
wtorek, 10 stycznia 2012 07:11

Ruszyły aukcje charytatywne, z których całkowity zysk zostanie przeznaczony na rehabilitacje Arturka. Dostępne są w najpopularniejszym serwisie aukcyjnym Allegro.

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23940863 link

Zachęcamy do zaglądania na aukcje i licytacji wybranych artykułów, które będziemy sukcesywnie dodawać.

Dochód z aukcji charytatywnej na allegro.pl [ARTUREK-CHARYTATYWNIE] przeznaczony jest na wsparcie finansowe dla realizacji jego marzeń o normalnych życiu.

W Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" zostało udostępnione subkonto, na które wpłacać należy pieniądze za zakupione przedmioty z przeznaczeniem w całości TYLKO I WYŁĄCZNIE na rehabilitację Arturka.

Będziemy wdzięczni i zobowiązaniu za każdy wkład w powrót naszego synka do zdrowia.

Dane do przelewu za kupione przedmioty ważne: prosimy nie wpisywać nic dodatkowo w tytule przelewu, poza podanym przykładem poniżej):

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

13 1240 1037 1111 0010 1760 2908

Tytułem: cele statusowe 15223 

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Poprawiony: wtorek, 24 stycznia 2012 22:23
 
Strona 74 z 76