Arturoni odbył niezwykle cenną sesję terapeutyczną, albowiem w drugiej połowie października przebywał w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci ZABAJKA_2. Dwutygodniowe zajęcia to mega zastrzyk w Jego rozwoju psycho-ruchowym, co każdorazowo widać na zakończenie. Fenomenalna kadra zna naszego Synka od dziecka, dlatego najlepiej wiedzą jakie postępy robi szybciej, a w których obszarach musimy jeszcze więcej popracować.

Bardzo jesteśmy radzi z uczestnictwa Arturka w tych zajęciach, jego świadomość o potrzebie ćwiczenia i współpracy z rehabilitantami jest na coraz wyższym poziomie, co może skutkować tylko i wyłącznie jeszcze efektywniejszą pracą.

LINK do FotoGalerii

Poza rehabilitacyjnie to turnus ten jest wyjątkowy z dwóch powodów.

Po pierwsze niebywale grzeczny i „cichy” Arturek, zaskoczył nie tylko Babcię, która kolejny raz opiekowała się nim w tym czasie, ale i mieszkańców :):):) Oj, długie długie lata za nami dominujących wrzasków i chlipania 🙂

Po drugie Arturek odwiedził swoje ukochane kościoły, a właściwie to się z nimi poznał. Msza święta w Ośrodku niespecjalnie przypadła Mu go gustu, ponieważ brakowało oprawy typowo kościelnej.

Niesamowita EKIPA forumowicze Yamaha Dragstar przy okazji spotkania integracyjnego zebrała i przekazała Arturkowi bagatela 5400,00 zł !!! O pomysłowości niechaj świadczy fakt, iż na kwotę ta składa się również dotacja ze sprzedaży butelek:) Kolejny raz, kiedy spieszą Rycerzowi z pomocą.

Pragniemy podziękować również Fundacji Złotowianka za pomoc finansową udzieloną na ten turnus.

 

Dodaj komentarz
Side bar