Faktury za paliwo FUNDACJA DZIECIOM

Informacja administracyjna:

Drodzy Podopieczni, Rodzice, Opiekunowie,

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” przypomina, iż zgodnie z obowiązującym Państwa Porozumieniem koszty związane z transportem Podopiecznego muszą być potwierdzone przez placówki lecznicze/edukacyjne/rekreacyjno-sportowe lub specjalistę (rehabilitanta/terapeutę/lekarza/pedagoga).

Poświadczeniem może być:

 • pieczęć danej placówki, znajdująca się na odwrocie faktury/rachunku/biletu komunikacyjnego;
 • dowód księgowy (tj. faktura/rachunek za leczenie/rehabilitację);
 • zaświadczenie potwierdzające leczenie bądź uczestnictwo w zajęciach rehabilitacyjnych/terapeutycznych/rekreacyjno-sportowych.
 • Zaświadczenie powinno zawierać:

  • datę wystawienia;
  • dane placówki wystawiającej zaświadczenie (tj. pieczątka placówki, podpis wystawcy);
  • dane podopiecznego;
  • szczegółowo określony termin leczenia czy uczestnictwa w ww. zajęciach (np. rok szkolny 2016/2017; w roku 2016; od dnia … do dnia…; w dniu…; do nadal; do obecnej chwili).

  Oryginał zaświadczenia bądź jego kserokopia powinny być każdorazowo dołączane do zestawienia faktur rozliczającego koszty transportu. Faktury/rachunki oraz inne dokumenty księgowe za tego typu usługi (np. bilet komunikacyjny, paragon za parking, dowód przejazdu autostradą) należy przesyłać do Fundacji wraz z wypełnionym załącznikiem 4a (Koszty diagnostyki, leczenia i rehabilitacji).

  Powyższy zapis jest wewnętrznym wymogiem Fundacji, wynikającym ze zdarzających się nadużyć. Dzięki potwierdzeniu celowości dojazdu Fundacja ma większą gwarancję, że transport Podopiecznego miał właściwy cel.

  Przestrzeganie przez Państwa powyższej zasady ułatwi i przyśpieszy refundację nadesłanych do Fundacji faktur/rachunków. 

  Arturek ma korki … piłkarskie
  75′ Legia – Lechia
  Joao Nunes w miejsce Rafała Wolskiego.
  Joao zagrał do końca, zdeterminowany osiągnąć sukces dla dużyny. NIe udało się tym razem, lecz Lechiści znani są jak nikt inny w lidze – DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE
  www.arturek.net
  PREZENT!!! Po meczu przekazał swoje buty Arturkowi – zostaną wystawione na aukcję charytatywną.
  Dzięki Tomek Jakubowski, jesteś Mistrzem!

  On Tour MEDYCZNIE

   

  Dziś dzień medyczny 🙂 Rano zameldowaliśmy się w Szpitalu w Dzierżążnie na badaniach, konsultacjach i kontroli. Auć, pobierali krew, brrr.

  Następnie pojechaliśmy do Uniwersyteckiego Centrum Stomatologicznego w Gdańsku. Arturek ma małe problemy z uzębieniem, dlatego interweniowaliśmy u tczewskiego dentysty z prośbą o pomoc, ponieważ nie chcemy dopuścić do zaniedbań na szerszą skalę. Odesłał nas do Akademii Medycznej, gdyż nie był w stanie przeprowadzić leczenie Królewiczowi – ze względu na problemy zdrowotne, Arturek nie pozwoli na ingerencje narzędzi stomatologicznych. Lekarze z centrum Gdańska również rozłożyli bezradnie ręce i polecili szpital w Gdańsk-Zaspa, oddział stomatologiczny dla dzieci, w tym dzieci niepełnosprawnych, ponieważ leczenie musi odbyć się przy znieczuleniu ogólnym.

  Udało się dostać w kolejkę oczekujących w terminie 26.01.2018R G.8:30 (SIC!!!!) Oczywiście dzieci z bólem mogą liczyć na nieco szybszy, kilku miesięczny termin wizyty.

  W Poznaniu miał czekać 4,5 roku na terapię toksyną botulinową, co było naszym rekordem cierpliwości. Jak widać terminy oczekiwania są coraz krótsze.

  Obawialiśmy się problemów związanych z leczeniem zębów Arturkowi, ale powyższe nas „trochę” przeraża. Pozostaje droga prywatna, dosłownie droga.

  Zabajkowicze kibicują

  Kibicujemy artystą, którzy będą grać w Moskwie. Jesteśmy z Wami!!! — w: Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Zabajka 2.


  Lechia Mistrzem Polski?

  Dziś ostatni w tym sezonie trening w Gdańsku na stadionie przy historycznej ulicy Traugutta 29 (T29) odbyła Lechia Gdańsk.

  Jako, że czeka ją w Warszawie bitwa o mistrza Polski, na trybunach zjawiło się około 1,5 kibiców, a młyn na zafundował trenującym zawodnikiem doping i oprawę niczym na najgorętszym ligowym meczu 🙂

  Arturek też uczestniczył w tym wyjątkowym wydarzeniu głośno dopingując i wiwatując rękoma  – W DRODZE NA SZCZYT LECHIA GDAŃSK

  Side bar