31 Sie 2012
Lato 2012 mija…

Wakacje się skończyły i wszyscy nad tym ubolewamy. Taka migawka Arturkowego lata 🙂 Oczywiście, wtedy kiedy miał na to czas.

OGŁOSZENIE

Poszukujemy Opiekunki dla Arturka.

Proszę o kontakt w razie zainteresowania podjęciem współpracy.

Pozdrawiam
Sebastian Rosa

tel 728 345 543
gg 3962486

28 Sie 2012
28.08.12 Artur na Uni

Jeszcze słów kilka o wyjątkowym wydarzeniu w życiu Arturka – udział  w meczu piłkarskim. Cieszy mnie osobiście fakt, że wytrzymał aż jedną połowę 🙂 I dodam, że wytrzymał ją dzięki „zabawie na trybunach” kiboli. Atmosfera przez nich tworzona tak bardzo go fascynowała, iż natychmiast zapominał o swoim pomyśle opuszczenia stadionu. Wynika z tego, że Arena w Gdańsku zatrzyma go na cały mecz 🙂 Raz jeszcze dziękujemy Fabianowi za kolejną inicjatywę związaną z naszym synkiem. Ave Fabian 🙂

26 Sie 2012
Arturek dopingował KKS!

Wspaniale rozpoczęła się przygoda Arturka jako kibica piłkarskiego. Pierwszy raz uczestniczył w meczu i od razu świętował sukces. W swoim debiucie po reaktywacji zespół Unii Tczew pokonał Morenę Gdańsk 3:2. Rozpoczął się marsz Unitów po Puchar Polski. Dzisiejsze wydarzenie zgromadziło bardzo wielu kibiców, a ci najzagorzalsi wspomagali piłkarzy głośnym dopingiem. Pojawiła się również efektowna oprawa pirotechniczna. Oczywiście Arturek był w centrum tych wydarzeń. Nawet zaintonował „szkocję” ale koledzy nie podchwycili i nie wyszło należycie. Następnym razem przygotujemy się dokładniej 😉 Przerwa meczu była równie ekscytująca, bowiem organizator Wujek Fabian przeprowadził licytację z pożytkiem dla Arturka. Historyczny szalik UNII TCZEW, koszulka UNII TCZEW z podpisami zawodników występujących w dzisiejszym spotkaniu oraz piłka ekstraklasy z podpisami piłkarzy Lechii Gdańsk przedstawiały wysoką wartość czego dowodem były uzyskane ceny. Całość zasili budżet Arturka na koncie w Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą. Dziękujemy z całego serca. Przy okazji pozdrawiamy Gdańskiego Unitę – wujka Stenę, którego „imię” skandowane było podczas meczu. Braci się nie traci!

24 Sie 2012
W niedzielę Arturek obejrzy swój pierwszy mecz LIVE :)

W najbliższą niedzielę, 26.08.2012 o godzinie 14:00 stadion przy ul. Elżbiety w Tczewie doświadczy niezwykłego wydarzenia – na arenę rozgrywek futbolowych powraca UNIA TCZEW! W meczu o Puchar Polski zmierzy się z gdańskim zespołem Morena Gdańsk. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w tym piłkarskim święcie. Dla UNII TCZEW to pierwszy krok do powrotu na scenę piłkarską, dla ARTURKA to pierwsze doświadczenie kibicowskie. Cieszymy się, iż inauguracja nastąpi przy tak świetnym wydarzeniu. Jak zachęca Wujek Fabian – WSZYSCY NA UNIĘ !!!! Czeka nas wspaniała zabawa.

10 Sie 2012
Arturek w Dzienniku Bałtyckim

Już po raz kolejny nasz synek jest bohaterem artykułu w Dzienniku Bałtyckim. Tym razem gazeta zrelacjonowała jego pobyt w Ośrodku Rehabilitacyjnym Zabajka 2. Poniżej link

http://zapodaj.net/dbe760134e754.jpg.html

06 Sie 2012
06.08.2012 Smoczku precz

Od tygodnia Arturek walczy o wymazanie z pamięci smoczka, zwanego titkiem. Walczymy również i my. Wydawało się, iż przejdziemy się spacerkiem, lecz po 3 dniach umiarkowanego spokoju nastąpił napływ wspomnień. W kulminacyjnych momentach, kiedy następuje potrzeba ssania, a dzięki temu uspokajania, wybuch zrozpaczenia ma niesamowitą siłę. Oj ma… Pamięć Arturka od początku nas zaskakiwała, więc zdajemy sobie sprawę, iż pożegnanie i wyrzucenie pociętego smoczka nie załatwia tematu. Teraz najważniejsza rozgrywka toczy się w jego głowie. Charakterny facet da sobie radę, ale trochę to potrwa, bo najpierw musi mu się „zachcieć”. Walcz synku 🙂 Prosimy my i sąsiedzi.

Side bar