Podziękowania

KOCHANI

Pragniemy podziękować Wam za przekazanie 1% z podatku dochodowego dla naszego Królewicza. Jesteśmy dumni, że Arturek zaskarbił sobie Waszą przyjaźń i wdzięczni za okazywaną pomoc. Procedura księgowania środków zakończy się dopiero w 4-kwartale 2012r i nie będziemy mogli zidentyfikować każdego z Darczyńców, dlatego podziękowania składamy za pośrednictwem strony. Dziękujemy z całego serca.

Dziękujmy za troskę

Za dawanie i dzielenie się

Za to, że zawsze jesteście

Bo dobroć przyjaciół

Pozostaje w pamięci na zawsze

26 Kwi 2012
„Manek” z prezentem dla Arturka

Dzisiaj miłą niespodziankę sprawił nam Jacek Manuszewski, który odwiedził Arturka. Synek otrzymał w prezencie  klubową koszulkę Lechii Gdańsk z pierwszego sezonu w Ekstraklasie z podpisem jej właściciela. Jacek w gdańskiej drużynie występował od marca 2006r do grudnia 2009r. Jest pewna  luka w przedstawianych danych na niektórych portalach, w barwach biało-zielonych strzelił bowiem jedną bramkę. Kapitan zespołu, świetny kumpel i życzliwy człowiek. Jego postawa na pozycji obrońcy niejednokrotnie ratowała zespól z opresji. Wybierany do „11” kolejki udowadniał umiejętności i doświadczenie piłkarskie. Obecnie jest grającym trenerem Gryfa Tczew.Przyjechał wraz z Martą, siostrą naszego Przyjaciela. Spędziliśmy miły wieczór. Arturek zauroczony ciocią 😉 i zachwycony prezentem od Wujka_Jacka 🙂 Koszulka zostanie wystawiona na charytatywną aukcję, która ruszy niebawem. Zachęcać będziemy do licytacji, gdyż prezent ten jest wyjątkowy od wyjątkowego człowieka. Dzięki Manek!

24 Kwi 2012
Arturek.Efekty rehabilitacji.

Arturek walczy o swoją przyszłość. Na szczęście ćwiczenia związane z rehabilitacją traktuje jako zabawę, przynajmniej tą większość. Przede wszystkim dzięki wspaniałym rehabilitantom. Wpadamy często na plac zabaw nadwiślański, aby Arturek skorzystał z dzieciństwa jak najwięcej i poznawał dzieci ze swojego rocznika. Ostatnio spacerowaliśmy i filmik przy okazji nakręciliśmy 😉 http://www.arturek.net/index.php?option=com_youtubegallery&view=gallery&Itemid=2&videoid=GqhWnqAEnf0#youtubegallery

Rehabilitacja przynosi pozytywne skutki. Mamy nadzieje, że w czasie tych wakacji sam pobiega na plaży 🙂

12 Kwi 2012
11.04.12

Środa to dzień popołudniowej rehabilitacji w Gdańsku – Terapia Ręki. Wczorajsza wizyta była jednak wyjątkowa. Poza fenomenalnym współdziałaniem Arturka w ćwiczeniach z Praksedą, czekały go nie lada atrakcje … Po raz pierwszy, mamy wielką nadzieje, że nie ostatni, byliśmy na gościnie u naszego Przyjaciela Mirka, dla którego Królewicz miał specjalny prezent. Ciekawostka taka, że mieszkanie leży zaledwie pareset metrów od … T29… Biało-Zielonego Domu. Arturek miał już okazję pooglądać stadion (przy okazji pobytu w Akademii). Tym razem okazja przytrafiła się ponownie i z perspektywy trybuny gości podziwiał stadion 🙂 W domu u Mirka dla Arturka miłym zaskoczeniem była obecność kotków, które koniecznie chciał nakarmić. Ponieważ mu to utrudnialiśmy, ostentacyjnie defiladował po pokojach. Nawet do sypialni zaszedł 😉 Następna emocjonująca wizyta miała miejsce w Libero PUB. I nie dlatego, że otrzymał frytki w prezencie 😉 Przede wszystkim chcieliśmy pokazać Arturkowi Ambasadę LGFT i poznać z Wujem_Janem. Czuł się tam jak u siebie. Obaj Panowie od razu się zaprzyjaźnili 😉 Odebraliśmy kolację na wynos i w drogę do domu – wrażeń dla Kajtka już starczyło.

07 Kwi 2012
Wielkanoc 2012

Kochani, najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,
smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie.
Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.

06 Kwi 2012
06.04. włosy

Święta to wyjątkowy okres, również dla Arturka. W 2010 przyjął uroczysty chrzest, teraz po raz pierwszy w życiu został … ostrzyżony. Dzięki uprzejmości cioci Eli z salonu Glamour w Tczewie ten swój pierwszy fryzjerski raz przeżył w domu. Profesjonalizm i pro_dziecięce podejście Cioci zaowocowało wyjątkowym spokojem naszego Synka. Z żalem rozstawaliśmy się z lokami i czupryną. Kosmyk za kosmykiem ubywało blond włosów. Ania zapobiegawczo schowała garść, aby do pamiątkowego wydarzenia wrócić po latach. Wszak każdy drobiazg z dzieciństwa jest wyjątkowy. Arturkowi teraz jest nieswojo i szuka ogonka za głową. W lustrze dostrzegł zmiany i mu się spodobały 😉 Obecnie nasz LOKIS oczekuje łóżka w pokoju, które w częściach już jest 🙂 Jutro dokończymy wspólne składanie. Oczywiście jeśli Królewiczowi się zechce 🙂

06.04.

Seba: Jest taki Gość, co Mirek się zwie. I Gościu ten bardzo dobrze wie, że Przyjaciela na zawsze we mnie ma, bo o mojego Synka, Arturka wyjątkowo dba.

Ania: Mirek nasz kochany pomaga realizować plany – dzięki Niemu Arturek jest profesjonalnie rehabilitowany.

Arturek: UUU, aaa, babaaa

Lechia Gdańsk SIŁA, KTÓRA NAS ZJEDNOCZYŁA!!!

Lechia to siła, która nas zjednoczyła – Lechia Gdańsk łączy pokolenia!!! Te hasła to nie slogan – to wyrażenie postawy kibiców LG w przekroju każdego rocznika, każdego miejsca zamieszkania. Dla naszej rodziny to nieoceniona pomoc duchowa, organizacyjna i finansowa. Stara Gwardia na okazjonalnym spotkaniu w Ambasadzie LGFT – LIBERO PUB Pajo po raz kolejny przeprowadziła zbiórkę, dzięki której Arturek może korzystać z dobrodziejstw rehabilitacji. Kwota ponad 1100,00 zł zostanie przeznaczona na bieżące spotkania hipoterapii oraz z logopedą i rehabilitantką NDT_Bobath. „Arturkowe” potrzeby wymagają rezygnacji z uczestnictwa w wielu ciekawych i ważnych spotkaniach i dlatego ubolewam, że nie miałem okazji podziękować osobiście za pomoc.  Dziękujemy z całego serca.

01.04.

Rozpoczął się kwiecień. Aż trudno uwierzyć, że to już 4-miesiąc tego roku. Czas nie leci, on pędzi. Słyszałem kiedyś tezę, że im starszy człowiek, tym szybciej uciekają dni, tygodnie, miesiące. I widzę teraz, że to prawda. Przede wszystkim przez ciągłe zajęcia i gonitwy. Ze wszystkim się spieszymy, wciąż nam brakuje cennych minut i odhaczamy kolejne niezrealizowane zamierzenia właśnie z powodu braku czasu. Apropo zajęć – zaktualizowaliśmy plan Arturkowi, inaczej moglibyśmy się pogubić. Kalendarz jest zapisany od pierwszego do ostatniego dnia. Na nadmiar wolnego czasu chłopak narzekać nie może 😉 Szkoda tylko, że zamiast spędzać go na zabawie i przyjemnej nauce, walczy o swoją przyszłość. Rehabilitacja obecnie trwa cały tydzień. Codziennie ma terapię NDT-Bobath, w Ośrodku Wczesnej Interwencji 2xtydzień a w pozostałe dni odwiedza nas Ciocia Ewa. W OWI teraz co 2-tygodnie ma zajęcia z Logopedą. Od niedawna dobraliśmy tez spotkania prywatne z Panią Emilią, którą Arturek bardzo polubił 🙂 W tym miesiącu czeka nas wizyta u pani psycholog, notabene mamy Lisieckiego Piotra, znanego z programu Mam Talent III. Bardzo utalentowany chłopak, świetnie śpiewa. Arturek bardzo chętnie odwiedza Malbork, gdzie również jeździmy na spotkania z psychologiem. Dzisiaj natomiast byliśmy w Gdańsku, u Cioci Prakseda poznanej w Zabajce2, na terapii ręki. Ulubionym zajęciem rehabilitacyjnym naszego Królewicza jest jazda na Aslanku. W Szczerbięcinie meldujemy się raz w tygodniu. Do tego wszystkiego dochodzi poza zajęciowa terapia w wykonaniu Babci 🙂 I oczywiście nieoceniona opieka ze strony Cioci Ewy, opiekunki Arturka. Jak widać walka trwa.

Aukcje allegro III

Aukcje allegro w części już zakończone. Oczywiście sprzedaż trwa nadal, a niewylicytowane przedmioty trafią ponownie do oferty. Ponadto zebraliśmy kolejną porcję interesujących przedmiotów, które dołączą do pozostałych 🙂 Bardzo dziękujemy za wszystkie podarowane artykuły, bo jak sami widzicie z efektów sprzedaży na allegro widać, iż jest to bardzo potężny zastrzyk gotówki. Chętnie przyjmiemy od darczyńców „podarunki”, które komuś mogą sprawić radość. Obecnie naszym priorytetem jest sfinalizowanie pobytu majowego w ośrodku Zabajka 2, dlatego dziękujemy wszystkim za udział, gratulujemy zwycięzcom licytacji i zapraszamy do kolejnych odwiedzin naszego profilu

http://allegro.pl/show_user.php?search=artur_rosa

Po analizie licytujących widzimy znajome nazwiska z poprzednich aukcji 🙂 Dziękujemy Wam, że pomagacie Arturkowi.

Side bar