Urodziny – 2 lata Arturka

W sobotę organizowaliśmy naszemu Królewiczowi przyjęcie urodzinowe, 30.01.2012 skończy drugi rok życia. Odświętnie przystrojone pokoje, wystawne dania i znamienici goście – to w skrócie 😉 Była fajna zabawa. Przy takich okazjach jest czas także na „dorosłe” spotkania, więc skrzętnie z tego skorzystaliśmy. Kolejną okazją do świętowania były 33-letnia rocznica urodzin Ojca_Chrzestnego, ŁUKASZA. Raz jeszcze życzymy wszystkiego dobrego. Szkoda, że tak szybko musieli nas opuścić. Arturek wraz z Julką wytrzymali do „późnych” wieczornych godzin. Padnięci, ale mamy nadzieje, że szczęśliwi z przeżytych wrażeń i doznanych emocji. Po zebraniu dokumentacji fotograficznej, w galerii ukażą się zdjęcia 😉 STO LAT SYNKU

24.01. Aukcje

Aukcje internetowe rozkręciły się na dobre, jedna zakończona, druga właśnie dodana. Dziękujemy Wam Kochani, że bierzecie w nich taki czynny udział. Mam nadzieję, że kupione przedmioty spełnią Wasze oczekiwania 😉 Piszcie jak co, śmiało – reklamacje uwzględniamy. Niektóre licytacje powrócą, gdyż Nabywcy zadecydowali o ponownym wstawieniu na aukcje 🙂 Dziękujemy Darczyńcom, Licytującym i Zwycięzcom. Za pomoc.

Przed nami urodzinki Arturka, jego 2-lata już 30 stycznia, ale świeczki zdmuchnie w sobotę 😉 Wcześniej odwiedzi zawody sportowe z tatą, co spokój będę miała na przygotowania. A w kolejnym tygodniu zacznie się ciężka praca, lecz warto jej się podjąć, czekamy na nią pełni emocji. Dzięki wam doszła/dojdzie do skutku. Pozdrawiamy ciepło. Dobranoc. Wracam do Niuniusia.

 

ps. Przy okazji nakarmiłam zwierzątka i zasiałam w necie 🙂

Aukcje allegro.pl – podsumowanie pierwszej odsłony

Wczoraj /niedziela/ krótko przed 24:00 wylicytowano czapkę DFLG i był to ostatni przedmiot w pierwszej aukcji {ARTUREK_CHARYTATYWNIE]. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz przede wszystkim ofiarodawcom, dzięki którym mogliśmy oferować tyle wspaniałych przedmiotów. Uzyskane wpływy pozwolą nam kontynuować rehabilitacje Arturka i za to jesteśmy wszystkim bardzo wdzięczni.

Łączna kwota przekroczyła 3300,00 zł. Najbardziej emocjonująca “potyczka licytacyjna” miała miejsce przy sprzedaży szalika LGFT z 1996 r. Sytuacja zmieniała się co minutę i ostatecznie zakończyła na kwocie 430,00 zł, co jest ewenementem w skali kraju. Najwyższą cenę (450 zł) i najwięcej ofert (12) uzyskała koszulka meczowa Vytautasa Andriuskieviciusa.

Zwracamy się z prośbą o informację dotyczące dokonanych wpłat na email, gdyż fundacja księguje je ręcznie i nie od razu widzimy środków na koncie.

Pragnę również poinformować, iż wylicytowana piłka extraklasy z podpisami piłkarzy, ofiarowana przez Dzieci i Personel z Domu Dziecka w Tczewie zostanie ponownie wystawiona do sprzedaży – decyzja zwycięscy licytacji 😉 Obecnie można zapoznać się z nową ofertą do czego zachęcamy http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23940863

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie.

Pierwsze aukcje zakończone

W dniu wczorajszym zakończyły się dwie pierwsze aukcje [ARTUREK_CHARYTATYWNIE] Gratulujemy i dziękujemy za pomoc. Prosimy o kontakt zgodnie z emailem, w celu potwierdzenia zapłaty i ustaleń dotyczących wysyłki towaru. Domku dla lalek i szalika Dzierzgoń już nie ma w ofercie, lecz to nie koniec. Zapraszamy na pozostałe aukcje http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23940863

15 Sty 2012
15.01.12

Hurraaaa… zima w końcu przyszła … Oczywiście hurra dla możliwości zabawowych przy tej okazji, bo generalnie śnieg dał nieźle w kość, zarówno kierowcom, jak i pieszym. Ale nie o „ciemnej stronie białego śniegu” chciałam napisać. Dzisiaj Niuniuś po raz pierwszy miał okazję sprawdzić w terenie sanki sprezentowane od babci Krysi. I to sprawdzał dwa razy, do południa i wieczorem 😉 Spisały się na medal. Najlepsze wrażenia były przy zjazdach z pagórków, kiedy to oszałamiały prędkości oraz przy bieganiu tatusia ciągnącego sanki. Park w Tczewie o tej porze roku jest … nie_do_opisania, rewelacja. Biały puch sięgał kostek i Arturek brnął w nim z dziką radością. Niezbyt długo zabawiliśmy pierwszym razem, gdyż doskwierały mocne opady, dlatego wieczorem po raz kolejny wyruszyliśmy w miasto. Było super. W galerii wstawiłam parę fotek z tego historycznego wydarzenia 😉 ps. Korzystając z wpisu pragniemy pozdrowić Mirka, który w dniu dzisiejszym przebywa w szpitalu, czeka go ważna operacja. Trzymaj się Przyjacielu 😉

Aukcje ruszyły

Ruszyły aukcje charytatywne, z których całkowity zysk zostanie przeznaczony na rehabilitacje Arturka. Dostępne są w najpopularniejszym serwisie aukcyjnym Allegro.

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23940863 link

Zachęcamy do zaglądania na aukcje i licytacji wybranych artykułów, które będziemy sukcesywnie dodawać.

Dochód z aukcji charytatywnej na allegro.pl [ARTUREK-CHARYTATYWNIE] przeznaczony jest na wsparcie finansowe dla realizacji jego marzeń o normalnych życiu.

W Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zostało udostępnione subkonto, na które wpłacać należy pieniądze za zakupione przedmioty z przeznaczeniem w całości TYLKO I WYŁĄCZNIE na rehabilitację Arturka.

Będziemy wdzięczni i zobowiązaniu za każdy wkład w powrót naszego synka do zdrowia.

Dane do przelewu za kupione przedmioty ważne: prosimy nie wpisywać nic dodatkowo w tytule przelewu, poza podanym przykładem poniżej):

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

13 1240 1037 1111 0010 1760 2908

Tytułem: cele statusowe 15223 

08 Sty 2012
08.01.11 Koniki

Arturek w dniu wczorajszym samodzielnie dosiadł konika 🙂 Yupi…Trochę stremowany i strachliwy, ale przy pomocy Pani Ani udało mu się przełamać wszelkie opory. Ten wyjątkowy konik ma na imię Aslan. Oczywiście poszedł pożegnać się do stajni z Czorcikiem, który z taką pokorą znosił ciągłe szarpanie za włosy i czesanie grzywy. Szkoda, że nie zabraliśmy aparatu. Koniki są kochane a nasz mały mężczyzna jest prawdziwym Dżokejem 😉

 

edit .Sebastian 10.01.

 

 

Kolejne spotkanie w siodle 😉 Tym razem aparat zabrałem. Pomimo przymusowego rozbudzenia ze snu w samochodzie, widok Aslana zadziałał niczym super mocna kawa (lub inna używka  😉 ) W tej euforii Arturek zbyt długo nie wytrzymał, ale przyznać należy, iz Aslan jest przedstawicielem „rozrywkowych” koników i lubi jak dzieje się coś dzieje nieprzewidywanego, najczęściej z jego przyczyny 😉 ps. chętnie też pozuje przed kamerą.

03.01.2012 Libero spotkanie

Witam. Spotkania świąteczno-noworoczne w gronie rodziny w domowym zaciszu skończyły się, lecz nie jest to koniec dla Biało-Zielonej Rodziny. Przy okazji przyjazdu Emigrantów z LGFCE /Lechia Gdańsk Fan Club England/ doszło do kolejnego spotkania w Libero Pub w Gdańsku. Po raz kolejny solidarność i bezinteresowność kibiców ukazała swoje oblicze – nasi Przyjaciele mieszkający obecnie w Anglii przywieźli finansowy prezent z pożytkiem dla Arturka. Wiem, że ich podopiecznym jest też świetny dzieciak i kibic LG – Mareczek. Walcz Brachu z taką determinacją jak do tej pory, staniesz sam na nogi a potem oderwiesz je od ziemi w szale radości po kolejnych zwycięstwach Twojej/naszej drużyny! Pozdrawiam rodziców i życzę wytrwałości. Biało-Zielone Serca mieszkają na całym świecie. Nie mam słów zachwytu i radości z jedności, jaka się wytworzyła przy okazji Akcji Pomocy dla Synka. Dla nas najważniejsze jest zdrowie Arturka, lecz równiez ważne jest zjednoczenie się w jednym szlachetnym celu i pokazanie, że wspólna praca/wspólne działania przynoszą nieoczekiwane i zaskakujące korzyści. Cieszę się również niezmiernie, iż pomimo “tymczasowo nienajlepszej” kondycji na spotkanie dotarł Mirek. Bardzo miło z Twojej strony 😉 Uścisnąć Twoją dłoń i podziękować osobiście do dla mnie wielki zaszczyt.

Kibicowska solidarność – LGFCE

Pub LIBERO w Gdańsku ponownie gościł kibiców Lechii Gdańsk na corocznych spotkaniach przy okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Tym razem przybyli przedstawiciele Lwów Północy, Rady FC oraz Emigranci z LGFCE. Wyjątkowym gościem było Mirek lider zakupowy charytatywnych szalików fan clubowych, który nieprzerwanie wspomaga Arturka – pozdrawiamy serdecznie. Po raz kolejny kibice solidaryzowali się przekazując na rehabilitację Arturka kwotę 1300,00 zł zebraną wśród kibiców z LGFCE w Anglii. Dziękujemy bardzo wszystkim reprezentantom angielskiego fan clubu za biało-zielone serca.

Side bar