Spotkanie świąteczne w LIBERO blog

Zaktualizowalem stronę z wpisem o spotkaniu świątecznym w Libero, lecz jeszcze w blogu skreślę parę zdań, gdyż wczorajsza zbiórka dla naszego Synka potwierdza tezę o kibicowskiej solidarności. W tym przypadku dowody są silne. Otóż przedstawiciele pokolenia Starej Gwardii bezinteresownie przekazali pokaźną sumę na leczenie nienanego dla nich dziecka. Poczuli się zobowiazani do pomocy kibicowi Lechii, bezwzględu na rok urodzenia i wzajemne kontakty. To znaczy Kibic Lechii Gdańsk. Dziękujemy.

Spotkanie świąteczne w LIBERO

Wczoraj odbyło się spotkanie świąteczne zorganizowane przez HUGA i SUCHEGO w Pubie Libero. Gośćmi tej cyklicznej imprezy są przedstawiciele tzw Starej Gwardii kibiców Lechii Gdańsk, reprezentującej pokolenie lat 50 -70. Było bardzo uroczyście oraz kibicowsko. Dla nas osobiście doniosłym punktem była zorganizowana zbiórka funduszy na rehabilitację Arturka. Spieszymy wszystkich poinformować, iż zebrana kwota 920,00 zl została już zdeponowana na koncie Fundacji Dzieciom. Dziękujemy bardzo wszystkim Darczyńcom za ten bezinteresowny gest.

Wpłaty indywidualne

W dniu dzisiejszym sprawdzałem stan konta i jest nam niezmiernie miło, iż ludzie, czasami zupełnie nam nie znani, tak bezinteresownie dokonują przelewów. Dziekujemy Wam z całego serca. Wiem, że nie każdy z Darczyńców chce, aby eksponować Jego nazwisko na stronie, lecz zwracam się z prośbą o kontakt prywatny – email sebastian.rosa@arturek.net lub gg 3692486, abym osobiście mógł podziękować za ten „gest”.

Stan konta aktualizacja

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, iż stan konta Arturka powiększył się o znaczne sumy. Obecne saldo wynosi 2048,16 zł. Wszystkim Darczyńcom dziękujemy za pomoc.

Wigilia 2011

U nas już po Wigili 😉 Gościliśmy mamę. Arturek otrzymał od Mikołaja, za naszym pośrednictwem, mnóstwo prezentów. Oczywiście „rządziły” te kojarzone z konikami. Choinka Niniusia nie zachwyciła, może dlatego, że w tym roku jest sztuczna. Musimy od kolejnego razu powrócić do tradycji dekorowania pięknego, pachnącego drzewka, prosto z lasu. Od jutra Święta Bożego Narodzenia. Szkoda, że nie są śnieżno-białe, ale najważniejsze aby każdego z nas otaczało ciepło rodzinne. Tego wszystkim życzymy. I oczywiście zdrowia, bo te jest szczególnie potrzebne do przeżycia tego czasu na .. jedzeniu 😉

Zabajka czeka ;)

Wiele osób pyta o najbliższe plany Arturka, więc spieszymy poinformować, iż w dniach 2.02.2012 – 15.02.2012 będzie on korzystał z dobrodziejstw Centrum Hipoterapii i Rehabilitacji Zabajka. Wszak znajdujemy się na liście rezerwowej, ale dzisiejsze potwierdzenie szansy uczestnictwa uważamy na przed_ostateczne. Po 5.01.2012 uzyskamy końcową informację. Wszelkie zebrane środki finansowe przeznaczamy na ten cel.

21.12.

Dzisiaj niespodziewanie udało nam się zapisać Arturka na turnus rehabilitacyjny do Zabajka (www.zabajka.com.pl/), gdzie jeszcze niedawno czas oczekiwania wynosił … kilka miesięcy. Napiszę Wam, że miejsca na dany rok zgłoszeniowy rozchodziły się w ciągu 2h. Obecnie przyjmują zapisy na turnusy w … 2013 roku. Na szczęście udało się dopasować do terminu lutowego, zwolniło się jedno miejsce. Potwierdzenie zakwaterowania otrzymamy po 5.01.2012, ale jesteśmy dobrej myśli. Cieszymy się, gdyż ośrodki Zabajka i Zabajka II mają wysokie noty u uczestników. ps. Żeby się udało, żeby się udało, żeby ….

19.12.

Dołączyłam do chorującego synka, teraz jesteśmy w przewadze 🙁 Tata jedynie się jeszcze trzyma. Arturka znowu ominą Kochane Koniki, czego najbardziej żałuję. Dzisiaj też nie był w najlepszej formie w czasie ćwiczeń z Ewą. Najważniejsze, aby dojść do siebie przed świętami. Wzajemnie się wspieramy.

16.12.

Ojejka, ojejka, nasz Niuniuś rozchorowuje się … Wczoraj zaczęło się od kataru, dzisiaj z noska leci już jak z kranu. Pewnie kolejna noc będzie dla niego męcząca, Biedaczek. dlaczego tak często ma katar, zadajemy sobie pytanie? To jego pięta achillesowa. Jakby mało miał kłopotów. Przez to jest rozdrażniony i zmęczony. Poza tym nie chce jeść, chudziutki Aniołek. Na razie czas będzie spędzał w domu, pogoda też nie sprzyja spacerom. Mam nadzieję, że nakazy lekarza odniosą skutek. Pozdrawiam.

  • 1
  • 2
Side bar