Aktualności

18 Lut. 2018
W Hucułku po raz pierwszy w tym roku

Hucułek w Szczerbięcinie Ośrodek hipoterapii po raz pierwszy w tym roku gościł Królewicza, który dosiadł swojego ulubieńca Amigo.Ta zgrana para od lat spotyka się w tym miejscu i świetnie do siebie pasują. FILM

Czytaj więcej

09 Lut. 2018
Gipsy OUT! NOW! 🙂

Męka dobiegła końca, cierpienie Arturka widoczne po zdjęciu gipsów, bowiem na lewym podbiciu /na które wciąż narzekał i spać przez to Mu było ciężko/ są mocne zaczerwienienia. To świadczy jednak o potrzebie tego typu wspomagania rehabilitacji – Arturek wręcz wyskoczył z kliniki w szale radości, dumny ze swoich biegowych umiejętności 🙂 Teraz rehabilitacja podwójna i

Czytaj więcej

07 Lut. 2018
Zimowy szał

Kto zabroni zagipsowanemu Arturkowi do korzystania ze śniegowych przyjemności? Niiiikt 🙂 Biało, zimno i wspaniale. Nie ma jak spędzić miły wieczór i to w świetnym towarzystwie Przyjaciółki Juleczki. Do następnego razu.  

Czytaj więcej

07 Lut. 2018
Kilogramy nakrętek

Punktualnie o 14:00 nakrętkowym wozem bojowym firmy Auto Wit Kujach odwieźliśmy 390 kg nakrętek. Zmagazynowane w wielkich workach oczekują na przetworzenie.  

Czytaj więcej

05 Lut. 2018
Incydent na facebook_pl

Fatalna administracja facebook_pl zablokowała Wolontariusza publikującego sprzedaż charytatywną KALENDARZA_2018 dla niepełnosprawnego Arturka. LUDZIE… tam pracujący. Reklamy nawet w messenger, a blokujecie TAKIE informacje?

Czytaj więcej

03 Lut. 2018
Paweł Mej BOSY BIEGACZ ustanowi rekord POLSKI!!!

  … a jaki to będzie rekord??? już wkrótce

Czytaj więcej