18 Lut 2018
W Hucułku po raz pierwszy w tym roku

Hucułek w Szczerbięcinie Ośrodek hipoterapii po raz pierwszy w tym roku gościł Królewicza, który dosiadł swojego ulubieńca Amigo.Ta zgrana para od lat spotyka się w tym miejscu i świetnie do siebie pasują.

FILM

09 Lut 2018
Gipsy OUT! NOW! :)

Męka dobiegła końca, cierpienie Arturka widoczne po zdjęciu gipsów, bowiem na lewym podbiciu /na które wciąż narzekał i spać przez to Mu było ciężko/ są mocne zaczerwienienia. To świadczy jednak o potrzebie tego typu wspomagania rehabilitacji – Arturek wręcz wyskoczył z kliniki w szale radości, dumny ze swoich biegowych umiejętności 🙂

Teraz rehabilitacja podwójna i ortezy będą podstawą podtrzymania tej tendencji. Sami widzicie – przydomek ARTUREK SILNY – nie wziął się z fusów.

Zwycięży!!!

07 Lut 2018
Zimowy szał

Kto zabroni zagipsowanemu Arturkowi do korzystania ze śniegowych przyjemności? Niiiikt 🙂 Biało, zimno i wspaniale. Nie ma jak spędzić miły wieczór i to w świetnym towarzystwie Przyjaciółki Juleczki. Do następnego razu.

 

07 Lut 2018
Kilogramy nakrętek

Punktualnie o 14:00 nakrętkowym wozem bojowym firmy Auto Wit Kujach odwieźliśmy 390 kg nakrętek. Zmagazynowane w wielkich workach oczekują na przetworzenie.

 

05 Lut 2018
Incydent na facebook_pl

Fatalna administracja facebook_pl zablokowała Wolontariusza publikującego sprzedaż charytatywną KALENDARZA_2018 dla niepełnosprawnego Arturka. LUDZIE… tam pracujący. Reklamy nawet w messenger, a blokujecie TAKIE informacje?

03 Lut 2018
Paweł Mej BOSY BIEGACZ ustanowi rekord POLSKI!!!

 

… a jaki to będzie rekord???

już wkrótce

03 Lut 2018
Koty

Wczoraj byliśmy zmienić gips na gdańskim AWF-ie, dziś tam wróciliśmy. Nieeee, nic się złego nie stało 🙂

W ten weekend na hali uczelni ma miejsce wydarzenie:

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych Gdańsk 2018

ps. Obok hali jest budka z mega supero smacznymi frytkami 🙂

02 Lut 2018
Urząd Marszałkowski i Poczta Polska przekazały kolejne nakrętki.

Urząd Marszałka Województwa Pomorskiego „produkuje” pełną parą 🙂 Dziś odebraliśmy kolejne kilogramy. Oczywiście Partner po sąsiedzku FUP Gdańsk 50, Poczta Polska, wtóruje znakomicie, dlatego samochód pękał w szwach od worków z nakrętkami.

Ponieważ Arturek ma obecnie gipsy na nogach, nie mógł osobiście się pofatygować z podziękowaniami, stąd z tego miejsca Wielkie DZIĘKI i zbieramy dalej.

31 Sty 2018
Wracamy do sieci :)

Szanowni Państwo,

Po przerwie wracamy do sieci – jesteśmy ONLINE 🙂 yupiiii

Wspaniały prezent na urodziny sprawił Arturkowi nasz Opiekun Informatyczny – Sylwek – który przygotował nową stronę odpowiadającą obecnym standardom wizualnym i bezpieczeństwa.

Super dziękujemy SFC.

26 Gru 2017
Kalendarz charytatywny

KALENDARZ 2018 BUSIARZE_EU link link link

UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA!

* NIŻSZA (25,00 ZŁ) cena kalendarza!!!!!!!!!!!!!!!

* NIŻSZY (11,00 ZŁ) koszt wysyłki!!!!!!!!!!!!!!

* BRAK (0,00 ZŁ) opłaty za wysyłkę kolejnego kalendarza – jedna paczka

* BRAK (0,00 ZŁ) kosztów wysyłki dla Tych, którzy kupili wcześniej kalendarz na aukcji i zamierzają dokupić następne – proszę o TAKĄ INFORMACJĘ po zakupie !!!!!!!!!!!!!!!!!


„Zacznijmy od początku…

co było dalej? szczegóły w opisie aukcji